Zoeken
Hotel-Restaurant ParcHuis » Hotelaccommodatie » Locatie  
Kies uw lettergrootte A  |  A  |  A

Restaurant

Het ParcHuis beschikt over een sfeervol restaurant met 75 zitplaatsen.
De ruimte beschikt over een mooie serre met prachtig uitzicht op het landgoed. Voor de warme dagen is er tevens een ruim terras beschikbaar. De open keuken geeft u letterlijk een 'kijkje in de keuken'.

Met een dagelijks wisselend 3-gangen keuzemenu (zowel vlees, vis als vegetarisch) wordt u steeds weer verrast met culinaire creaties door onze koks, zonodig aangepast aan uw dieetwensen!

Ook wanneer u niet gebruikt maakt van de hotelfunctie is het mogelijk om in het ruim opgezette restaurant te lunchen of te dineren, bijvoorbeeld wanneer u op bezoek bent bij een van onze gasten of als u van buitenaf uitsluitend gebruik wil maken van het restaurant.

Voor het diner is het restaurant dagelijks geopend vanaf 17.30 uur. Reserveren is gewenst.

De Spelderholt studenten in opleiding voor horeca-assistent
werken mee in de keuken en de bediening!

de familie......... Stoop

Het verhaal van ...


de familie......... Stoop

We zijn in contact gekomen met Parc Spelderholt d.m.v. een werkweek die Marcel heeft gehad met zijn school, Mytylschool de Trappenberg.
Marcel kwam daar razend enthousiast van terug. Ook hoorden we goede verhalen van zijn lerares, die Parc Spelderholt goed kent omdat haar dochter hier student is.
Al met al vonden we het eens tijd worden om een kijkje te nemen en hebben we voor het eerst een midweek geboekt. Dat beviel uitstekend, dus daar achter aan snel een tweede midweek geboekt. Ook al waren we in het begin nogal druk met instructies geven aan het begeleidend personeel, hebben we toch besloten Marcel eens alleen op vakantie te laten gaan.
Gelukkig konden we afspraken maken o.a. over het altijd aanwezig zijn van een bekende stagiaire die hem, ook omdat Marcel in de toekomst vaker alleen komt, aanvoelt en begrijpt. En niet geheel onbelangrijk dat ze mekaar wederzijds mogen.
Dit is allemaal gelukt wat voor ons een hele geruststelling is, en dus is Marcel in de voorjaars vakantie alleen gekomen.
Het eerste nachtje zijn we nog wel even gebleven omdat Marcel dolgraag met zijn vader wilde zwemmen. En we dat toch nog even wilde uitleggen en laten zien aan het activiteitenteam.
Thuis gekomen moesten we wel even wennen aan de zeeën van tijd. Ook was het onwennig zo zonder zoon, maar omdat wij en zij 24 uur per dag te bereiken waren, hadden we er alle vertrouwen in.
Marcel heeft genoten van de themaweken en het snoezelen. En wij van het op adem komen.